Suņu frizieres biogrāfija

Sveicināti, mūsu ķepaino draugu Saimnieki!

Mani sauc Irita Ramata-Lāce, un es esmu suņu friziere Valmierā. Ar dzīvniekiem vienmēr esmu jutusi sirsnīgu kontaktu, un pačukstēšu, daudzus gadus darbojos par (cilvēku) frizieri. Domāsiet, kā mana profesija un mīlestība pret suņiem apvienojās?

Lūk, viss aizsākās tālajā 2012. gadā, kad ar ģimeni iegādājāmies pirmo suni – vācu aitu šķirnes suni Dominiku. Dominiks bija mans klusais virzītājs uz profesiju – suņu frizieris, par ko es tobrīd nekādi nenojautu. Ar Dominiku gājām apmācības, likām eksāmenus (BH un PD), un ar labiem rezultātiem piedalījāmies izstādēs Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un pat Krievijā. Viņš bija izcils skolotājs un skolnieks vienā personā, kas man lika iemācīties patiesi daudz no tā, ko izmantoju šodien. Ar Dominiku klusi sākās mans ceļojums būt par suņu frizieri Valmierā, ko es patiesi jūtu kā savu vietu, ko dēvēju par manas sirds mājām. Kādēļ?

Kad 2015. gadā iegādājāmies otru vācu aitu šķirnes suni Aiko. Arī ar Aiko gājām apmācības, kārtojām eksāmenus un piedalījāmies izstādēs. Un šeit uzplauka mana apziņa, man patīk būt vēl ciešāk ar suņiem!

Gribot vairāk uzzināt par suņiem, 2015. gadā beidzu kursus Latvijas Kinoloģiskajā federācijā (LKF) un ieguvu apliecību “Kinoloģijas pamati”. Pēc manas instruktores Ilzes Zvaigznes pamudinājuma iestājos grūmeru jeb suņu frizieres kursos. Apmācības notika Grūmeru un Hendleru apmācības centrā. Kur tūdaļ pēc apliecības saņemšanas uzsāku suņu frizieres darbu Valmierā. Šeit arī visas manas zināšanas un mīlestība pret suņiem apvienojās. Mans suņu friziera amats tandēmā ar kinoloģes profesiju izauga par darbu, kur es sevi jūtu šodien un jutīšu arī rīt!

Pati esmu Latvijas kinoloģiskās federācijas (LKF) Valmieras Kennelkluba biedrs. Jebšu – cilvēks ar kripatiņu sirds pie katra no maniem viesiem – pie maniem ķepainajiem draugiem!

Zinu, ka būšu ne tikai suņu frizieris, bet arī mīļš Draugs Jūsu mīlulim,

Cieņā,

Irita Ramata-Lāce

Sertifikāti un diplomi

Zināšanas ir ceļš uz profesionalitāti! Neliels ieskats Iritas Ramatas-Lāces zināšanās, dzīvnieku un mīluļu kopšanā, profesionālajā pilnveidošanās ziņā
Sunufrizieris-sertifikats-aikora-1
Sunufrizieris-sertifikats-aikora-2
Sunufrizieris-sertifikats-aikora-3

Suņu frizētavas Meistare

Suņu frizēšanas un suņu kopšanas speciāliste Valmierā - Irita. Vairāk kā 8 gadu pieredze ar suņiem, suņus frizē kopš 2018. gada.
Irita

Irita

Irita

Irita

Irita

Irita

Irita

Irita

Suņu friziere Anete

Mani sauc Anete Rozīte. Esmu sertificēta grumere – suņu un kaķu friziere Valmierā.

Ikdienā rūpējos ne tikai par Jūsu mājdzīvniekiem, bet arī pati esmu saimniece un ‘’mamma’’ saviem suņiem un kaķiem. Pateicoties Bruno ( Jorkšīras terjers ), vienam no maniem suņiem, sāku interesēties par profesiju – suņu un kaķu frizieris. Tā, nu Bruno ķepu motivēta ieguvu grumera profesiju 2022. gada nogalē.

Piedāvāju gan kaķu, gan suņu ‘’skaistumkopšanas’’ procedūras. Aprūpēšu, izķemmēšu un rūpīgi izmazgāšu kažoku, iztīrīšu ausis, nogriezīšu nagus un protams, izveidošu frizūru, kas atbildīs šķirnes īpatnībām un vislabāk piestāvēs Jūsu mīlulim un vēlmēm.

Droši ienāc un aplūko dzīvnieku pārvērtības arī Instagram : @sunufrizetavavalmiera

Sertifikāti un diplomi

WhatsApp Image 2023-02-01 at 10.20.25
WhatsApp Image 2023-02-01 at 10.20.24

Piesakies Mīluļu kopšanai

Norādi e-pastu, un Mēs ar Tevi sazināsimies!